Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona lubelskiego przedsiębiorcy "jedynką" NowoczesnejPL

Utworzony przez Guest, 6 sierpnia 2015 r. o 17:29 Powrót do artykułu
Chasła ,chasła czy to wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona 27 lat, on 48. OK. Miłość nie wybiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ją. Nigdy nigdzie nie pracowała normalnie, pracuję ze swoim partnerem a potem mężem (nota bene duuużo starszym), teraz wychowuje dziecko. Nic w życiu normalnie nie osiągnęła, dziwi mnie ta "jedynka". To z pewnością tzw. strzał w stopę NowoczesnejPL.
  No to pięknie, kobieta tradycyjnych wartości, na pewno porodzi jeszcze wiele dziatek, trzeba wspierać młode matki wracające na rynek pracy, ta pani ma mój głos (nie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ładna dziewczyna ale jak żona znanego biznesmena może być osobą spoza układów? coś takiego mogłoby napisać tylko dziecko albo kosmita!
  Ha ha, dokładnie :) Taki to polski biznes...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W sferze ekonomicznej zamierzam powiązać działalność biznesu z lubelską nauką." Bardzo ciekawe, proszę o konkrety odnośnie nauk humanistycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o konkrety a będzie Pani miała mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o popieram jak młoda daje staremu, trzeba wspierać daką dobroczynność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ula jest mi osobą znaną. Niestety ale nie ma osobiście żadnych osiągnięć, poza nazwiskiem i małym synem. Rozumiem, że chce zapracować sama na siebie ale w takim razie niech nie piszą, że to żona przedsiębiorcy i niech sama próbuje zapłacić za "jedynkę". Mówi o młodych, którzy uciekają z lubelszczyzny... tylko, że ci młodzi nie mają tatusiów ani mężów ustawionych na cały Lublin i sami muszą szukać pracy, za którą się spokojnie i godnie utrzymają. A pan Petru chyba jest śmieszny, skoro myśli, że dostanie 20% głosów. Ludzie już mają dość PO, PiS i innych twarzy śmierdzących aferami.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Lublina są żenujący. Wszystko im przeszkadza. Tak się czepiliście tej żony przedsiębiorcy że to się już nudne robi. To taka wada że chce coś robić? a może powinna powielać stereotyp żeby Was zadowolić. No co innego gdyby była żoną pracownika uczelni, wtedy nikt by nie narzekał. A może założy Pani własne ugrupowanie skupiające sfrustrowanych pseudo intelektualistów? Apel do żon przedsiębiorców: schowajcie swoich mężów jak Duda Macierewicza i Kaczyńskiego wtedy sukces murowany. 
Pan chyba nie zrozumiał tego co napisałam - chodzi o to, że ta pani nie ma żadnych kompetencji. Podpieranie się wizerunkiem męża przedsiębiorcy tylko dobitnie podkreśla brak jakichkolwiek własnych kwalifikacji. Ja nie napisałam że jestem sfrustrowaną żoną naukowca. Mam własny biznes, w którym od lat się realizuję. Do głowy by mi nie przyszło żeby podpierać się zasługami męża w moim życiu zawodowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ula jest mi osobą znaną. Niestety ale nie ma osobiście żadnych osiągnięć, poza nazwiskiem i małym synem. Rozumiem, że chce zapracować sama na siebie ale w takim razie niech nie piszą, że to żona przedsiębiorcy i niech sama próbuje zapłacić za "jedynkę". Mówi o młodych, którzy uciekają z lubelszczyzny... tylko, że ci młodzi nie mają tatusiów ani mężów ustawionych na cały Lublin i sami muszą szukać pracy, za którą się spokojnie i godnie utrzymają. A pan Petru chyba jest śmieszny, skoro myśli, że dostanie 20% głosów. Ludzie już mają dość PO, PiS i innych twarzy śmierdzących aferami.
w pełni się zgadzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna młodzieży -patrioci !!! Musicie wyzwolić ten kraj z rąk najgorszej z okupacji, czyli Polaków . Nie ma bowiem gorszej okupacji Polski ( niemiecka, rosyjska, szwedzka, watykańska ) niż okupacja przez samych wspomnianych Polaków !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www . osoby.krs . pl   hasło : Jacek Bury (ur. 1967)    Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. B. i J. Bury Sp. J., Lublin − KRS 0000006867
  2. Bury Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000182630
  3. Bury Trade Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000403102
  4. Educo Bsh Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000343497
  5. Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjne, Lublin − KRS 0000093963
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Petru reprezentuje Zachodnich biznesmenów ...namawiał swego czasu na obligacje ...bankowiec i nic nie wnosi dla Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, znowu jakiś Bury. Przecież wszyscy co noszą nazwisko Bury to krętacze i oszuści. Patrz Bury - PSL. Czyli ten Petrus dobrze wybiera, kręci więc swój. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale trzeba przyznać, że stylizacja kandydatki świetna. Bardzo profesjonalny look. Fryzura, makijaż i strój jak najbardziej odpowiednie. Sukienka - nie za krótka i niezbyt długa, zakryte ramiona. Szpileczki - nie za wysokie, klasyka (podziwiam umiejętność zgrabnego chodzenia kandydatki w takim obuwiu po naszym staromiejskim bruku). Biżuteria - bardzo skromna. Wszystko wg mnie starannie przemyślane i dobrane. Idealny, przepraszam za wyrażenie, produkt. Będzie pięknie wyglądała na plakatach wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę popić czymś bo tyle cebuli w komentarzach dawno nie widziałem :) 1. Ma pieniądze? "Na pewno nakrat!" 2. Żona przedsiębiorcy starszego od niej? "Poleciała na piniondze!" 3. Skończyła prawo, teraz kończy psychologie? "Bez sęsó powinna być prawnikiem a drógi kierónek bez pszyszłości" 4. Idźcie na inne strony i jedźcie z "Natalia Siwiec szmata!", "Oby sie Lewandoskiemu to ferrari popsóło!" Tak właśnie widzę te komentarze drogie Janusze i Grażyny - jedźcie nad morze budować swoje twierdze z parawanów :) Powodzenia Urszula! PS. #zgodabuduje :D PS2. #gdziejestkrzyz Oto wasze (specjalnie z małej) alternatywy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www . osoby.krs . pl hasło : Jacek Bury (ur. 1967) Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w: 1.B. i J. Bury Sp. J., Lublin − KRS 0000006867 2.Bury Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000182630 3.Bury Trade Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000403102 4.Educo Bsh Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000343497 5.Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjne, Lublin − KRS 0000093963 Po co komu kilka spółek? VAT i koszty przewalać? przecież wszystko w jednej działalności da się realizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widzę, to każda z tych firm zajmuje się zupełnie czymś innym. To normalne, w sytuacji gdzie różne spółki działają w różnych obszarach, mają swój kapitał, pracowników, aktywa itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://transport.bury.pl/img/zespol/jbury.jpg     Jacek Bury, mąż naszej kandydatki. Zdjęcie z oficjalnej strony internetowej jego firmy transport . bury . pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawna kobieta, rzuce scierki z kuchni, pocaluje dziecko w czolko i pojde do polityki, bo mezus zaplaci... Nie o taka Polske walczylismy. Zadnych konkretow, oprocz oklepanych sloganow, ze trzeba lubelszczyznie zwrocic mlodych, ktorzy wyjechali, ile mozna tego sluchac? Byloby swietnie gdyby te wymalowane usta mialy do powiedzenia cos wiecej niz "jestem zona swojego meza"...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...